• ISTROL OÜ

  Pakume laia valikut euroopa parimatelt kliima ja energiaseadmete tootjatelt. Erilist tähelepanu pöörame hinna/kvaliteedi suhtele, s.t. maksimaalse efekti saavutamist optimaalsete kulutustega seadmete ja süsteemide kõrge töökindluse juures. Peale hinna ja kvaliteedi suhet omab printsipiaalset tähendust ka seadmete kvalifitseeritud valik kõikide tehniliste nõudmiste arvestusega. Kõik seadmed ja materjalid on sertifitseeritud. Seadmed kindlustatakse garantii ning garantiijärgse teenindusega.

  Firma profiil
  Põhilised firma töösuunad on: erinevate tehnoloogiliste seadmete tarne ja müük otse tarbijatele, samuti läbi täieõiguslike diilerite üle kogu Eesti. Peale selle teeb firma seadmete remonti, diagnostikat ja teenindust. Konsultatsioonid ja projekteerimine mahuvad samuti pakuvate teenuste hulka. OÜ Istrol tegeleb mitmesuguste tehnoloogiliste seadmete müügiga, nende remondi ja teenindamisega ja projekteerimisteenustega. Firmat iseloomustab pidev areng, pakuvate seadmete sortimendi suurendamine, kliendi vajadustele orienteeritus ja aktiivne positsioon turul.

  Automaatika
  Istrol pakub laia ja unikaalset valikut tööstusautomaatikast, kontroll- ja juhtimissüsteeme toatermostaadist ventilatsioonisüsteemide mitmefunktsiooniliste kontrolleriteni (üle 100 erineva nimetuse tooteid HVAC kontrollerite valdkonnas). Kogu automaatika toodetakse rootsi kontsernis KONTROLLELEKTRONIK AB. Firma Istrol hoiab tehase kauaaegset reputatsiooni ning juba rohkem kui viie aasta jooksul loob oma reputatsiooni nagu professionaalne ja kindel Kontrollelektronik tehase edasimüüja Eestis ja Baltikumis.

  Tehase Kontrollelektronik toodangu valik ja kasutamine on Teie optimaalne otsus, kuna antud automaatika:

  • omab kõrget kvaliteedi ja töökindlust;
  • omab tehase garantiid kaks aastat ja rohkem;
  • arvestab turu perspektiividega;
  • arusaadav juhtimises;
  • pidevalt on saadaval firma Istrol laos.

  Ventilatsiooniseadmed

  Konditsioneerid ja jahutussüsteemid

  Niisutid, õhu ionisaatorid ja sterilisaatorid
  Sellise seadmete tüübi alla kuuluvad nii statsionaarsed kui ka mobiilsed niisutid.

  Kuivatid ja õhusoojendajad
  Kuivatusagregaatide ja elektersoojendajate suur spekter.

  HUVITAV TEADA

  • NIISUTID JS JETSPRAY ™

   Mikrokliima hoidmine on oma iseloomult paljufaktoriline protsess, mille realiseerimine on seotud vajadusega kindlustada antud temperatuuri parameetrid, õhu liikumine, niiskus, peamiste gaasikomponentide konsentratsioon ja samuti erinevat tüüpi kahjulike ainete eest, mis eralduvad tööstusoperatsioonide käigus.

  • AERIAL KUIVATID

   Kuivatamiseks kasutatakse kondensatsiooni põhimõtet (soojuspump energia taastamisega). Põhilised koostisosad: telgventilaator, kolbkompressor, kondensaator ja aurusti.

  VAATA VIDEOSID

   

  video2Daikin Emura
  by Daikin corp.

  vaata »

   

  DemoDaikin VRV4 C+
  by Daikin corp.

  vaata »